EMF’ye karşı nasıl korunur

Elektromanyetik alanlar (EMF) ve bir takım zararlı frekanslar görünmez baskı sistemin esasıdır

Bu yöntemlerin dehşet verici etkileri cilt yanıklara, görsel ve işitsel halüsinasyonlara, kabuslara, tükenmişlik sendroma veya hiperaktiviteye, dikkat dağılmasına veya takıntılara, kulak çınlamaya, uykusuzluğa, kanamaya, kasılmalara, hafıza kayıplara ve daha çok semtomplara varabilir.

Çoğu zaman mağdurlara umutsuzluk getirebiliyor ve ona dayanan kişiler insanüstüdür!

Şükür kendinizi koruyabilirsiniz, hiç olmasa zararları azaltabilirsiniz.

Psikotronik saldırılarından korunmak için QuWave Defender cihazı çok etkilidir, kabusları, uykusuzluğu ve sesleri azaltabilir. Bir ay içersinde iade mümkündür.

Mikro-dalgalardan için eLink taşlar ve quartz lambalar yararlıdır fakat ters etki yaşanırsa uzaklaşmak gerekir. Gümüş kumaş ile Faraday kafes yapabilirsiniz, amazon veya aliexpress’ten bulunabilir. Bakır bileklikler de yararlıdır.

Nylonlu kıyafet kullanmamalıdır zira EMF’leri pekiştirir.

Ultrasonlardan korunmak için yatarken yalıtkan in-ear kulaklık kullanılabilir.

Kablolu intenet kullanmakta faydası çoktur, mümkün değilse modeminiz ayarlarında 5Ghz şebekeyi kesebilirsiniz. 192.168.1.1 adresi girip değiştirebirsiniz, internet hizmetleri sağlayıcıya göre değişebilir. Mobil şebekenizi 4G’den 3G’ye indirmeniz çok yararlıdır, onu şebeke ayarlarında yapabilirsiniz.

Havalar ısındığında yalınayak toprak üstünde yürümek ve sık sık duş ve abdestleri yapmak radyasonlardan arınabilirsiniz.

Daha çok bigiler için bu videoları izleyebilirsiniz .

Umarız bu bigiler size yararlı olacaktır.

5 commentaires sur « EMF’ye karşı nasıl korunur »

 1. emf den korunmak biraz zor görünüyor her yerde var elektoronik dalagalar 3 yıldır zihin işkencesine maruz kaldım ve halen devam ediyor ellerindeki cihaz hemen başımızın üzerinde farklı korunma yollarını deniyorum hukuki süreç başlatamıyoruz şizofreni tanısı koymasınlar diye kendi isteğimle ruh sağlıgına yatıp akıl yerindedir belgesini aldım çünkü yaşadıklarımı benden başka duyan yok toplum bilinçsiz oldugu için anlatsamda anlamıyorlar yıllardır yanlızlaştırıp , itibarsızlaştırdılar çalışmama ve iş kurmama engel oluyorlar kimseyle temas kurmamı istemiyorlar çok şükürki işkenceleri kestiler şu anda radyosyon verip dinliyorlar tabiki dışarı çıktığımda takip de başlıyor

  J’aime

  1. Kerdeşim çok geçmiş olsun, çok cesursun, şimdiye kadar dayandığın için senden korkuyorlar, yalnızlığını yavaş yavaş aş, güvendiğin bir aile fert olsun, bir çocukluk arkadaş olsun ama tam güvenli ve sevgili bir ilişkiye gerekmiyor, yeter ki yalnız olma, mesafeyi ayarla, herşeyi anlatmak zorunda değilsin, yazdığım makaleleri uyanık millete dağıt örneğin aşılara ve 5G’ye karşı olanlar, insanlar uyansın ve yalnızlığımızı bitirelim. Tanrı sana güç versin güzel adam!

   J’aime

 2. insanlar şizofreni ile zihin işkencesine maruz kalan insanın arasındaki farkı bilmeliler…emf yani zihin işkencesine maruz kaldığınızı kanıtlanamadığı için çok rahatlar ve bu güç türkiyede kimin elinde ise çok rahat kullanıyor kılıf önceden dikilmiş anlattığınız zaman şizofreni diyorlar ,,,,dedikleri insanlar çok zeki işi gücü yerinde insanlar bir insanın yanlızlaştırıp , itibarsızlaştırmak ve bir takım teknoloji ile baskı altına almak hatta ölümüne sebeb olmak o insana yapılanı başkası duymuyor diye ahlaksız ve zafları üzerinden psikojik olarak dayanılması zor bir baskı uygulayıp hatırlaması şizofreni olmadıgı nı gösetiriryor……

  J’aime

Votre commentaire

Entrez vos coordonnées ci-dessous ou cliquez sur une icône pour vous connecter:

Logo WordPress.com

Vous commentez à l’aide de votre compte WordPress.com. Déconnexion /  Changer )

Photo Facebook

Vous commentez à l’aide de votre compte Facebook. Déconnexion /  Changer )

Connexion à %s

%d blogueurs aiment cette page :